آیا نسخه بعدی بازی Assassin’s Creed در یونان باستان جریان دارد؟


بر اساس شایعه ها و حدس و گمان های برخی منابع نزدیک به شرکت «یوبی سافت»، نسخه بعدی بازی Assassin’s Creed در یونان باستان جریان دارد.

همواره نسخه های جدید مجموعه پرطرفدار و محبوب Assassin’s Creed پیش از آنکه توسط شرکت یوبی سافت رسما معرفی شوند، اطلاعاتی در خصوص نام و داستان آن ها توسط منابع مختلف خبری فاش می شود. جالب اینجا است که ظاهرا نسخه بعدی این سری از قاعده مذکور مستثنی نیست و ساعاتی پیش اولین اطلاعات و جزئیات از داستان و موقعیت آن توسط وب سایت «کامیک بوک» (Comicbook) لو رفت.

این وب سایت مدعی است که بازیکنان در نسخه بعدی بازی Assassin’s Creed به یونان باستان سفر می کنند و ماجراجویی های خود را در این دوره زمانی آغاز خواهند کرد. «کامیک بوک» به تازگی در وب سایت خود اظهار داشت: «نسخه بعدی سری اساسین کرید تفاوت چندانی با نسخه قبلی خود یعنی اساسین کرید اوریجین ندارد و طبق اطلاعات به دست آمده از چندین منابع متصل به شرکت یوبی سافت، این عنوان ویدیویی در یونان باستان جریان خواهد داشت».

همچنین، به نظر می رسد نسخه بعدی بازی Assassin’s Creed به مانند نسخه قبلی خود با استراحت یک ساله، برای عرضه در سال میلادی ۲۰۱۹ برنامه ریزی شده است. گویا یوبی سافت این عنوان ویدیویی مورد انتظار را بر روی پلتفرم های پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان و پی سی منتشر خواهد کرد و هنوز خبری از عرضه آن بر روی کنسول هیبریدی نینتندو سوییچ نیست! هرچند، بنا به همکاری یوبی سافت با شرکت نینتندو، پیش بینی می شود نسخه بعدی این مجموعه محبوب با کیفیت پایین تری در دسترس دارندگان کنسول جدید سوییچ قرار گیرد.

گفتنی است؛ آبان ماه امسال بود که آقای ایو گیلموت (Yves Guillemot)، مدیر عامل شرکت یوبی سافت، در طی مصاحبه ای رسما از همکاری همه جانبه این شرکت با نینتندو خبر داد که در پی آن شاهد عرضه بازی های بیشتری از این شرکت فرانسوی بر روی کنسول نینتندو سوییچ خواهیم بود.

البته فراموش نکنید که تمامی ادعای فوق از آنجا که مورد تایید شرکت یوبی سافت قرار نگرفته است، همچنان در حد یک شایعه باقی می مانند. از این رو، باید منتظر ماند تا یوبی سافت کنفرانس رسمی و اختصاصی خود در نمایشگاه مهم و بزرگ E3 2018 را برگزار کند و به معرفی عناوین ویدیویی جدید بپردازد.

شایان ذکر است؛ آخرین و جدیدترین نسخه از مجموعه اساسین کرید تحت عنوان Assassin’s Creed Origins در روز ۲۷ اکتبر سال میلادی ۲۰۱۷ (۵ آبان ماه سال ۹۶) توسط شرکت فرانسوی یوبی سافت بر روی سه پلتفرم ایکس باکس وان، پلی استیشن ۴ و رایانه شخصی مبتنی بر سیستم عامل ویندوز منتشر شد.

در حال حاضر، نسخه استاندارد و معمولی این عنوان با قیمت ۵۹٫۹۹ دلار در فروشگاه های یوپلی، استیم، ایکس باکس لایو و پلی استیشن استور به فروش می رسد. به علاوه، چنانچه به دنبال گسترش محتویات و دریافت مراحل و ماموریت های جدید هستید، می توانید با پرداخت ۳۹٫۹۹ دلار، نسخه سیزن پس این عنوان ویدیویی پرطرفدار را خریداری کرده و به کلیه بسته های اضافه و محتوای جدید آن دسترسی داشته باشید.

حال در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با نسخه بعدی بازی Assassin’s Creed چیست؟ آیا شرکت یوبی سافت به دلیل موفقیت بازی «اساسین کرید اوریجین» و روایت آن در دوران مصر باستان، به سراغ حوادث در یونان باستان می رود؟

منبع : کلیک